Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałem hasła

Sign Up

Wpisz i zatwierdź enterem
Potrzebujesz więcej opcji wyszukiwania? Zaawansowane wyszukiwanie

Praca kontraktowa w Szwecji? Z Workcrew Scandinavia AB to się zwyczajnie opłaca!

Sprawdź i pracuj z nami

Workcrew Scandinavia AB  to doświadczona i niezawodna agencja rekrutacyjna w Szwecji, która dzięki długotrwałej współpracy z rzetelnymi i zaufanymi partnerami biznesowymi oraz skutecznemu działaniu na rynku pracy w Szwecji, od wielu lat z powodzeniem rekrutuje kandydatów z Polski.

Już dziś zarejestruj się w naszej bazie i dołącz do zespołu pracowników w Szwecji.

Zarabiaj – Poznawaj – Zwiedzaj

Agencja pracy Workcrew oferuje kandydatom z Polski atrakcyjną, legalną pracę na kontrakcie w Szwecji, a także poza nią.

Pracownicy, którzy wyjeżdżają z nami do pracy za granicę cenią sobie zarobki, warunki pracy, a także zakwaterowanie.

Nadrzędnymi wartościami jakimi kieruje się Workcrew jest indywidualne podejście do każdego pracownika i jego potrzeb, a także optymalne dopasowanie oferty pracy do doświadczenia i oczekiwań kandydata. 

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie pracownika i pracodawcy.

Dostarcz CV

Wypełnij formularz na naszej stronie lub aplikuj bezpośrednio na wybraną ofertę. Możesz także wysłać maila na adres XXX.  Aplikacja jest w pełni darmowa.

Weryfikujemy zgłoszenie

Na podstawie wysłanego CV zapoznamy się z Twoim doświadczeniem. Postaramy się dopasować ofertę do Twoich oczekiwań. Teraz tylko czekaj na kontakt z naszej strony.

Kontakt z kandydatem

Jeżeli Twoje CV będzie odpowiednie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy naszą ofertę pracy. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Formalności

Jeżeli warunki pracy będą Tobie odpowiadać – umówimy się na spotkanie celem podpisania umowy i ustalenia szczegółów wyjazdu.

Organizacja po naszej stronie

O nic nie musisz się martwić. Zorganizujemy transport z miejsca zamieszkania do przygotowanego w Szwecji zakwaterowania.

Pomagamy w aklimatyzacji

Nasi pracownicy są dla nas najważniejsi. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się zaopiekowany.  Mamy w tym doświadczenie.

Oferty pracy

 • LMIS AB

  Monter (Steel fitter) stal nierdzewna, węglowa
  Kontrakt

 • LMIS AB

  Spawacz TIG 141 (FM5 lub FM6)
  Kontrakt

 • LMIS AB

  Spawaczy MIG / MAG 136/138 ( FM2, FM5 lub FM6), Spawacz MMA 111 (FM2)
  Kontrakt

 • LMIS AB

  Monter Rur
  Kontrakt

Opinie naszych pracowników 😍We collect reviews from our users so you can get an honest opinion of what an experience with our website are really like!

Praca za granicą

Workcrew Scandinavia AB od początku powstania oferuje Polakom pracę na kontrakt. Zapewniamy zatrudnienie w branży budowlanej oraz spawalniczej. Jeśli posiadasz doświadczenie, jesteś pracowity, chcesz się rozwijać, poznawać nową kulturę i zarabiać atrakcyjne pieniądze – dobrze trafiłeś! Poszukujemy właśnie takich pracowników jak TY!

Zarobki w Szwecji

Szwecja jest uznawana za jedno z najlepszych miejsc do życia. Na taką opinię zasługuje m.in. dzięki wysokim zarobkom. Firma Workcrew Scandinavia AB posiada długoletnie doświadczenie w negocjowaniu z kontrahentami  stawek dla swoich pracowników. Pensje uzależnione są od posiadanego doświadczenia, a także wykształcenia czy uzyskanych certyfikatów.

Agencja pracy

Workcrew Scandinavia AB  to doświadczona i niezawodna agencja rekrutacyjna w Szwecji, która dzięki długotrwałej współpracy z rzetelnymi i zaufanymi partnerami biznesowymi oraz skutecznemu działaniu na rynku pracy w Szwecji, od wielu lat z powodzeniem rekrutuje kandydatów z Polski.

Blog