Spawacz – to brzmi dumnie

Spawacz nie jest nowym zawodem. Już od kilkudziesięciu lat w zespołach szkół zawodowych kształtuje się młodzież na przyszłych spawaczy. Praca nigdy nie należała do łatwych. Wiąże się z dużymi umiejętnościami, odpornością na stres i warunki pracy, a także z presją czasu i jakości. 

Jedno jest pewne. Pracownicy mają fach w rękach, a w dzisiejszych czas ten zawód jest niezwykle poszukiwany. Obecnie, aż 80 procent wszelakich połączeń w przemyśle wykonuje się za pomocą technik spawalniczych. Przedsiębiorstwa, w których proces spawania to główne zadanie w codziennej strategii firmy zgłaszają bardzo duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych spawaczy z uprawnieniami.

Szwecja odczuwa deficyt w tym zakresie. Branża stoczniowa czy budowlana każdego miesiąca potrzebuje ogromną ilość rąk do pracy przy spawaniu. Braki kadrowe to nie lada wyzwanie dla firm, dlatego Polacy zatrudniani na kontrakcie są na wagę złota.

Ale dlaczego warto pracować w Szwecji jako spawacz?

  • pewna praca bez przestojów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uzyskania emerytury Szwedzkiej
  • praca na nowoczesnym sprzęcie w dużych przedsiębiorstwach
  • możliwość rozwoju i pozyskiwania doświadczenia
  • poznawanie nowej kultury

To tylko nieliczne powody, dla których warto podjąć pracę jako spawacz w Szwecji. Jeśli dołożyć do tego zapewnione zakwaterowanie, transport, a nawet Internet to wszelkie, ewentualne wątpliwości zostają rozwiane. 

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Szwecji – aplikuj. Praca czeka na Ciebie!