Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałem hasła

Sign Up

FAQ

Wynagrodzenie  uzależnione jest od Twoich kwalifikacji i stażu pracy.  Każdego pracownika traktujemy indywidualnie.  Uzgodniona stawka zostanie zapisana w zawartym kontrakcie. Z naszymi pracownikami rozliczamy się w formie godzinowej.

Czas trwania umowy uzależniony jest o wielu czynników. Bierzemy pod uwagę Twoje możliwości i oczekiwania, a także zapotrzebowanie na osobę z Twoimi kwalifikacjami. Często zdarza się tak, iż pracownicy pragną zostać dłużej, niż ustaliliśmy w kontrakcie, wówczas dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich wymaganiom, co umożliwia nam szeroka współpraca z licznymi firmami.

Z założenia kontrakt trwa sześć tygodni, po czym następuje dwutygodniowa przerwa. Wszelkie ustalenia następują w drodze rozmów z pracownikiem podczas formułowania kontraktu.

Tak.  Większość pracowników to osoby polskojęzyczne, z dużym doświadczeniem w branży stoczniowej. Jest to sytuacja komfortowa i pozbawiona bariery językowej.

Niezbędnym dokumentem jest paszport ważny przynajmniej sześć miesięcy. Mile widziane prawo jazdy oraz certyfikaty uprawniające do wykonywania danej pracy.

Nie musisz się martwić o transport ani zakwaterowanie, gdyż firma Workcrew bierze odpowiedzialność za ich organizację, a także koszty z tym  związane.

Referencje są zawsze mile widziane, ale nie są obowiązkowe.

Referencje są zawsze mile widziane, ale nie są obowiązkowe.

Nie wymagamy znajomości języka szwedzkiego, abyś mógł dla nas pracować.

Praca na kontrakcie zagranicznym daje możliwości znacznie większego zarabiania pieniędzy, niż praca na tym samym stanowisku w Polsce.

Profesjonalnego traktowania, wdrożenia i pomocy w aklimatyzacji, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Miejsce pracy uzależnione jest od projektu i oferty rekrutacyjnej. Zatrudniamy osoby do pracy na całym świecie.

Jesteśmy firmą, która daje szanse pracownikom i wierzy w ich potencjał.
Dlatego jeżeli masz predyspozycje i chcesz się uczyć – my przeszkolimy Cię i przyuczymy do zawodu.

To zależy od stanowiska na jakie aplikujesz. A1 dla zwykłych pracowników, C1 dla brygadzistów i kierowników.

Powinien okazać certyfikaty, które uprawniają Cię do wykonywania konkretnej pracy. Firma Workcrew nie wymaga tłumaczenia dokumentacji zawodowej.

Praca z nami daje Ci możliwość stabilnej pracy na kontrakcie, atrakcyjne zarobki, miłą atmosferę, a także, możliwość zwiedzenia świata.