Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałem hasła

Sign Up

O nas

Agencja pracy

Workcrew Scandinavia AB jest międzynarodową agencją rekrutującą wykwalifikowanych pracowników. Odpowiadamy na potrzeby naszych  klientów wspierając ich w zakresie HR. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu oraz rekrutowaniu kandydatów do pracy kontraktowej w  Europie i poza nią. Poczucie bezpieczeństwa i komfortu naszych kontrahentów ma dla nas kluczowe znaczenie, dlatego współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi firmami i zatrudniamy wyłącznie specjalistów z doświadczeniem.

Agencja pracy Workcrew oferuje kandydatom z Polski atrakcyjną, legalną pracę na kontrakcie w Szwecji, a także poza nią.

Pracownicy, którzy wyjeżdżają z nami do pracy za granicę cenią sobie zarobki, warunki pracy, a także zakwaterowanie.

Nadrzędnymi wartościami jakimi kieruje się Workcrew jest indywidualne podejście do każdego pracownika i jego potrzeb, a także optymalne dopasowanie oferty pracy do doświadczenia i oczekiwań kandydata. 

Praca za granicą

Workcrew Scandinavia AB od początku powstania oferuje Polakom pracę na kontrakt. Zapewniamy zatrudnienie w branży budowlanej oraz spawalniczej. Jeśli posiadasz doświadczenie, jesteś pracowity, chcesz się rozwijać, poznawać nową kulturę i zarabiać atrakcyjne pieniądze – dobrze trafiłeś! Poszukujemy właśnie takich pracowników jak TY!

Nasi szwedzcy kontrahenci to firmy z ogromnym potencjałem, pracujący nad dużymi projektami, którzy chętnie współpracują z osobami z doświadczeniem, a także z pracownikami, którzy rozpoczynają swoją ścieżkę kariery, jednak są kreatywni, nie boją się wyzwań i szybko się uczą.

Praca w Szwecji dla Polaków to możliwość budowania stabilnej przyszłości na szwedzkich warunkach pracy. 

Legalne zatrudnienie na kontrakcie za granicą wiąże się z możliwością skorzystania ze szwedzkich świadczeń socjalnych, ulg podatkowych, a także z odprowadzania składek emerytalnych, które w przyszłości wpłyną na wysokość emerytury.

Nie musisz znać szwedzkiego języka. Praca w Szwecji bez języka jest możliwa! W naszych zespołach pracują polskojęzyczni koordynatorzy, którzy zapewniają odpowiednią komunikację i komfort pracy.

Współpracujemy z najlepszymi

Poznaj firmy z którymi współpracujemy.

Lagab

Alra Laval

KA Industriteknik AB

LMIS AB

Finnelines

DFDS

Cranemech

Workcrew Scandinavia AB