Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałem hasła

Sign Up

O nas

Agencja pracy

Workcrew Scandinavia AB jest międzynarodową agencją rekrutującą wykwalifikowanych pracowników. Odpowiadamy na potrzeby naszych  klientów wspierając ich w zakresie HR. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu oraz rekrutowaniu kandydatów do pracy kontraktowej w  Europie i poza nią. Poczucie bezpieczeństwa i komfortu naszych kontrahentów ma dla nas kluczowe znaczenie, dlatego współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi firmami i zatrudniamy wyłącznie specjalistów z doświadczeniem.

Agencja pracy Workcrew oferuje kandydatom z Polski atrakcyjną, legalną pracę na kontrakcie w Szwecji, a także poza nią.

Pracownicy, którzy wyjeżdżają z nami do pracy za granicę cenią sobie zarobki, warunki pracy, a także zakwaterowanie.

Nadrzędnymi wartościami jakimi kieruje się Workcrew jest indywidualne podejście do każdego pracownika i jego potrzeb, a także optymalne dopasowanie oferty pracy do doświadczenia i oczekiwań kandydata. 

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Authors photo

Carrie Burton

New Zealand

New CSS properties min(), max(), and clamp()

Authors photo

Carrie Burton

New Zealand

New CSS properties min(), max(), and clamp()

Authors photo

Carrie Burton

New Zealand

New CSS properties min(), max(), and clamp()

Authors photo

Carrie Burton

New Zealand

New CSS properties min(), max(), and clamp()

Praca za granicą

Workcrew Scandinavia AB od początku powstania oferuje Polakom pracę na kontrakt. Zapewniamy zatrudnienie w branży budowlanej oraz spawalniczej. Jeśli posiadasz doświadczenie, jesteś pracowity, chcesz się rozwijać, poznawać nową kulturę i zarabiać atrakcyjne pieniądze – dobrze trafiłeś! Poszukujemy właśnie takich pracowników jak TY!

Nasi szwedzcy kontrahenci to firmy z ogromnym potencjałem, pracujący nad dużymi projektami, którzy chętnie współpracują z osobami z doświadczeniem, a także z pracownikami, którzy rozpoczynają swoją ścieżkę kariery, jednak są kreatywni, nie boją się wyzwań i szybko się uczą.

Praca w Szwecji dla Polaków to możliwość budowania stabilnej przyszłości na szwedzkich warunkach pracy. 

Legalne zatrudnienie na kontrakcie za granicą wiąże się z możliwością skorzystania ze szwedzkich świadczeń socjalnych, ulg podatkowych, a także z odprowadzania składek emerytalnych, które w przyszłości wpłyną na wysokość emerytury.

Nie musisz znać szwedzkiego języka. Praca w Szwecji bez języka jest możliwa! W naszych zespołach pracują polskojęzyczni koordynatorzy, którzy zapewniają odpowiednią komunikację i komfort pracy.

Współpracujemy z najlepszymi

Poznaj firmy z którymi współpracujemy.

Lagab

Alra Laval

KA Industriteknik AB

LMIS AB

Finnelines

DFDS

Cranemech

Workcrew Scandinavia AB